خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

معاون اداری مالی شهرداری کرمانشاه: تخفیفات عوارض فقط تا پایان سال 94 اجرا می شود

  معاون اداری مالی شهرداری کرمانشاه:تخفیفات عوارض فقط تا پایان سال 94 اجرا می شود

  معاون اداری مالی شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: تخفیفات عوارض فقط تا پایان سالجاری( سال 1394) لحاظ می شود و از ابتدای سال 1395 این تخفیفات اعمال نمی شود.

   مهندس ناصر حمیدی با بیان اینکه طرح تخفیف عوارض ساختمانی پس از مصوبه شورا و با هدف ایجاد انگیزه درپرداخت عوارض از سوی شهروندان برای مودیانی که به صورت نقدی عوارض خود را پرداخت می کنند اعمال شده است افزود: این تخفیفات شامل توافقات، عوارض صدور پروانه تفکیک عرصه و اعیان و پذیره ماده صد، عوارض کسب و پیشه است

  وی بیان کرد: با توجه به اینکه هرساله این تخفیفها در ماههای آخر سال اعمال می شد این بار برای ترغیب شهروندان در نیمه دوم سال اعمال شد.

  معاون اداری مالی شهرداری کرمانشاه در ادامه، این تخفیفات عوارض را شامل توافقات تا پایان سال 40درصد، عوارض صدور پروانه تفکیک عرصه و اعیان و پذیره ماده صد 35 درصد دانست.

  وی افزود: همچنین بحث عوارض کسب و پیشه 30 درصد خواهد بود و شامل کلیه صنوف می شود.

  به گفته حمیدی عوارض پسماند (زباله ) هر خانواده 48 هزار تومان است که هر ماه 4 هزارتومان می بایست به مناطق مراجعه و پرداخت شود.

  معاون اداری مالی شهرداری کرمانشاه در خاتمه گفت: حداقل عوارض پسماند صنوف بر اساس عوارض کسب و پیشه 54 هزارتومان است و این تخفیفات تا پایان سال 94 دارای اعتبار خواهد بود و از اول 95 هیچ تخفیفی اعمال نمی شود.


  این مطلب تا کنون 2 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : عوارض ,تخفیفات ,اعمال ,معاون ,کرمانشاه ,شهرداری ,معاون اداری ,مالی شهرداری ,شهرداری کرمانشاه ,اداری مالی ,تخفیفات عوارض ,مالی شهرداری کرمانشاه ,صدور پروانه تفکیک ,
  معاون اداری مالی شهرداری کرمانشاه: تخفیفات عوارض فقط تا پایان سال 94 اجرا می شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده